پشتیبانی

سلام و احترام

تیم مارکت و مجله دیجیتال گروه معماری آرل همراه همیشگی شماست.
حضور و رضایتمندی مشتریان ما ، یکی از مهمترین دلایل تایید این وب سایت است، از این رو تیم پشتیبانی سایت به تمامی درخواست های شما پاسخ می دهد و مشکلات شما را در سریعترین زمان ممکن برطرف میسازد.

در صورت بروز هرگونه مشکل لطفا ابتدا بخش سوالات متداول را بررسی نمایید، در صورتی که پاسخ سوال شما در آن بخش نبود از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات، پیشنهادات و پیام های شما هستند.

 

در صورت نیاز به پشتیبانی فوری یک پیامک با اطلاعات نام سایت آرل پروژه و ایمیل که با اون خرید کردید به شماره ۰۹۳۶۹۲۶۹۴۰۶ حاوی خلاصه مشکل ارسال نمایید.

 

سوالات متداول:

لینک دریافتی برای ما کار نمیکنه؟

لینکهای دریافت هر فایل فقط ۲ روز (۴۸ ساعت) اعتبار دارند و پس از آن غیر فعال میشود، در صورتی که لینک شما باطل شده است ، درخواست لینک جدید را بدهید.

من هنگام خرید ایمیلم رو اشتباه زدم، باید دوباره خرید کنم؟؟

نه، نیازی به خرید دوباره نیست، فقط کافی است این مورد را گزارش دهید تا لینک جدیدی برای شما ساخته شود، در صورت خرید مجدد مبلغ پرداخت شده به حسابتان باز نمیگردد.

(لطفا ابتدای ایملتان www نگذارید.)

فایل خریداری شده فایل مورد نظر من نیست، باید چیکار کنم؟

تمامی فایل های فروشگاه دارای توضیحات و فهرستی از مطالب موجود در فایل را دارند، قبل از خرید لطفا بررسی کنید و در صورت نیاز به آن، خریداری کنید، این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید اشتباه ندارد.

اگر پروژه ای بخواهیم که در سایت وجود ندارد، نحوه سفارش چگونه است؟

در صورت نیاز به پروژه و یا فایلهای مورد نیازی که در سایت موجود نیست ،میتوانید با پشتیبانی سایت 09369269406 تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید تا در صورت امکان در سریعترین حالت ممکن برای شما قرار داده شود. به زودی نیز بخش سفارشات شما راه اندازی میشود.


در صورت نیاز به پشتیبانی فوری یک پیامک با اطلاعات نام سایت پروژه معماری آرل و ایمیل که با اون خرید کردید به شماره ۰۹۳۶۹۲۶۹۴۰۶ حاوی خلاصه مشکل ارسال نمایید.

    [recaptcha]

    قدرت گرفته با وردپرس, تمام حقوق متعلق به گروه معماری آرل می باشد